Wasza opinia

Gdzie jest paszport Twojego konia?

Głosy: 1813 Opinie: 3

Ujeżdżenie: MP-A, CDI-JYW, Wrocław (14 - 16 września)

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych      Mistrzem Polski w Ujeżdżeniu po rozegranych w  dniach 14 - 16 września br. na terenie WTWK Partynice Mistrzostwach Polski został Michał Rapcewicz na koniu Randon (200,062%), który ponad 10-procentową przewagą pokonał po trzech dniach zmagań parę Katarzyna Milczarek - Rugby (180,981 %) oraz Żanetę Skowrońską na Galdamosie (181,884%), zdobywając tym samym mistrzowski tytuł i 1'250 zł nagrody. W  Międzynarodowych Zawodach Konnych w Ujeżdżeniu.

Niedziela, zarówno za sprawą pięknej pogody, jak i poziomu rozgrywanych konkursów zgromadziła na Wrocławskich Partynicach liczną rzeszę miłośników ujeżdżenia. Widzowie przybywali całymi rodzinami licząc na miłe spędzenie dnia - i nie zawiedli się. Konkursy Kür - programy dowolne wykonywane do muzyki budziły bardzo duże zainteresowanie publiczności - zwłaszcza podczas "Dużej Rundy" - kiedy to praktycznie po każdym widowiskowym elemencie dawało się słyszeć aplauz publiczności.

Finał "Grand Prix" CDI-W wygrała Rosjanka, Elena Sidneva na koniu Artax-Condor RBB (73,250%), drugie miejsce zajęli Holendrzy - Particie Callaghan i Joy (72 %), trzecie - wraz z nagrodą 350 € zajęła reprezentantka Szwecji - Emma Karlsson i Faradera.

Szczególnie ważną grupą zawodników, którzy zmierzyli się w ten weekend byli Polscy juniorzy - pierwsze miejsce po trzech dniach zmagań zajęła Maria Cholewicka (89r., 190,191%) na koniu Czakram, druga pozycja przypadła Mateuszowi Cichoniowi (92r., 188,012%) startującemu na koniu Presario II - trzecią lokatę zajęła Wiktoria Siergiej (90r., 186,655%) na Up Date.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów i fotorelację.

Fotorelacja z Mistrzostw Polski i Międzynarodowych Zawodów Konnych w Ujeżdżeniu Fotorelacja z Mistrzostw Polski i Międzynarodowych Zawodów Konnych w Ujeżdżeniu
Wyniki Mistrzostw Polski i Międzynarodowych Zawodów Konnych w UjeżdżeniuWyniki Mistrzostw Polski i Międzynarodowych Zawodów Konnych w Ujeżdżeniu