Serwis qnwortal.com wykorzystuje "ciasteczka". Więcej w naszej polityce Cookies.

Społeczność jeździecka czeka na Ciebie

Już dziś dołącz do internetowej społeczności jeździeckiej skupiającej pasjonatów i profesjonalistów hippiki.

• skupiamy 19 tysięcy Koniarzy
  • ponad 900 wartościowych artykułów
  • ponad 600 tysięcy zdjęć
  • ciekawe dyskusje
  • ludzie pełni pasji
  • fotorelacje z zawodów
  • rozbudowana baza rodowodowa
  • giełda koni i ogłoszenia

Masz już swój profil?

Zostań członkiem społeczności

* powyższe proste pytanie ma na celu
ochronę przed automatami spamującymi

Korzystanie z serwisu jest darmowe. Pełny dostęp uzyskasz po zarejestrowaniu się.
Dołączenie do nas nie zajmie więcej niż 30 sekund.

Twoje konto

Zobacz też

Kalendarz jeździecki

Grudzień 2019

PnWtSrCzwPtSobNd
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Brak zaplanowanych wydarzeń na dzisiaj...

Wasza opinia

Gdzie jest paszport Twojego konia?

Głosy: 1209 Opinie: 3

Warning: htmlspecialchars(): charset `iso-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /var/www/qnwortal.com/modules/Forums/attach_mod/displaying.php on line 705

» Forum koniarzy » Sprzęt jeździecki » futerko na siodlo

Napisz nowy temat
asikonik1 futerko na siodlo » Czw Cze 28, 2007 13:53   Przewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

asikonik1

Status: Offline

Hej! :] mam pytanie moje siodlo jest dosc twarde w siedzisku ... i po dluzszych jazdach boli pupa Pokazuje język na amigo jest do kupienei futerko jak m,ysliccie czy one jest wygodne czy takie futerko sprawi ze jazda bedzi wygodniejsza i nawet twarde siodlo bedzie miekkie ??

» sss.jpg

• Opis:
  • Rozmiar: 13.25
    • sss.jpg

Post » Wysłany: Czw Cze 28, 2007 13:53 Zobacz profil autora PW
Dagles13 » Czw Cze 28, 2007 14:35   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

Dagles13

Lansjer

Lansjer
Pochwał: 1

Poczytaj komentarze pod produktem Uśmiechnięty
Tez mam zamiar je kupic. Chociarz posluzy tylko z rok to za taka cene warto Bardzo wesoły
"Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście

ten nigdy nie tańczył w deszczu."

Post » Wysłany: Czw Cze 28, 2007 14:35 Zobacz profil autora PW
asikonik1 » Czw Cze 28, 2007 15:02   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

asikonik1

no wime ale jedni pisza ze wygodne jedni ze nic nie daje Jestem skwaszony no i juz sama nie wiem Bardzo wesołyBardzo wesoły
Post » Wysłany: Czw Cze 28, 2007 15:02 Zobacz profil autora PW
wolowno » Czw Cze 28, 2007 15:41   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

wolowno

Futerko z krótkim włosem nie sprawi, że siodło w cudowny sposób zmięknie, ono z czasem i tak się sklepie. Ja uszyłam sobie takie sama z futra baraniego a ono ma długi włos. Na początku faktycznie było miękko, ale teraz już mniej. Mimo to jeżdżę w nim nawet latem bo pupa oddycha a nie się ociera. Jest to dobra rzecz dla kogoś kto spędza dużo czasu w siodle. Spróbuj polecam.
Post » Wysłany: Czw Cze 28, 2007 15:41 Zobacz profil autora PW Odwiedź stronę autora
asikonik1 » Czw Cze 28, 2007 17:27   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

asikonik1

czyli folecasz zrobic sobie samemu z baraniej skórki Bardzo wesoły? ok zobacze a czy mozesz mi napisac gdzie to sie przymocowuje ? mam cos zoszyc jakies paski ?
Post » Wysłany: Czw Cze 28, 2007 17:27 Zobacz profil autora PW
Figaro_16 » Czw Cze 28, 2007 21:16   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

Figaro_16

Lansjer

Lansjer
Pochwał: 2

Ta z Amigo nic nie daje ( w mojej stajni jest takie granatowe), ale (ALE) zimą, dopóki nie zamoknie, jest dzięki niemu cieplej w tyłek. "Prawda - rzekł źrebiec - jednakże, mój bracie,
Chociaż to złoto, przecież to wędzidło".
Post » Wysłany: Czw Cze 28, 2007 21:16 Zobacz profil autora PW Wyślij email
asikonik1 » Czw Cze 28, 2007 22:18   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

asikonik1

mam taka owcza skorke Bardzo wesoły czy naprawde bedzi dobre z tego ? bo to nie jest trudne Bardzo wesołyBardzo wesoły a mysle ze prawdziwa weln a sztuczne futerko bedzie lepsze :] myslicie ze nie bedzi odparzac ? w lecie
Post » Wysłany: Czw Cze 28, 2007 22:18 Zobacz profil autora PW
patryska » Czw Cze 28, 2007 22:20   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

patryska

Stajenny

Sądzę że nie. Moim zdaniem takie prawdziwe futerko jest lepsze. Jak masz możliwość uszycia to szyj
Post » Wysłany: Czw Cze 28, 2007 22:20 Zobacz profil autora PW
Perala » Pią Cze 29, 2007 8:03   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

Perala

Koniuszy
Ostrzeżeń: 3

ja mam takie futerko właśnie z amigo. Ja zawsze miałam problem no z siodłem ( Pokręcony i zły )że się GDZIEŚ ociera nawet na miękkich koniach, mniej lub bardziej. Jak zalożyłam to futerko to przyznam że zadnej różnicy nie zauważyłam różnicy Zły lub bardzo szalony
Post » Wysłany: Pią Cze 29, 2007 8:03 Zobacz profil autora PW
userka- futerko ELtan a Amigo » Pią Cze 29, 2007 8:16   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

userka-

Stajenny

miałam już futerko na siodło z Amigo i z Eltana i zdecydowanie moge powiedzieć że to z Amigo wytarło mi się już po miesiącu codziennej jazdy.
Plusem amigo sa super kolory ale bardzo szybko sie niszczy
za to z Eltan.pl sa tylko czarne ale jest lepsze jakościowo a taka sama cena. służyło mi z powodzeniem dwa lata i nigdzie się nie wytarło, jedynie ubilo ale to już domena sztucznych futerek,
Post » Wysłany: Pią Cze 29, 2007 8:16 Zobacz profil autora PW Odwiedź stronę autora
CrazyLucyna » Pią Cze 29, 2007 8:55   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

Jeździec

Jeździec

A moglibyście dac linka do tego futerka - ciekawa jestem ile cuś takied\go kosztuje Bardzo wesoły
Post » Wysłany: Pią Cze 29, 2007 8:55 Zobacz profil autora PW
-Roksio- » Pią Cze 29, 2007 9:09   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

Jeździec

Jeździec
Ostrzeżeń: 1

Takie futerko nic nie daje chyba że po prostu nie czujesz aż ''tak siodła'' Uśmiechnięty Nie potrafię ci tego wytłumaczyć Pokazuje język Sama mam takie z amigo tylko że czarne i jak masz możliwość to zamiast wydawać kase sama sobie uszyj Puszcza oko Ja też mam zamiar dopaść jakąś wełenkę i sobie sprawić takie coś Bardzo wesoły

Mały off topik Uśmiechnięty Chce kupić żel pod siodło albo to takie futerko Uśmiechnięty Co jest lepsze? Czy oba mają różne zastosowania? Czy żel podpisywany jako terapeutyczny różni się od tego w wiecie tej takiej skórzanej ochronie? Bardzo wesoły Bardzo wesoły

Żel:
http://allegro.pl/item209845307_active_soft_gel_terape utyczny_zel_pod_siodlo.html

Futerko:
http://allegro.pl/item206412532_ futerko_syntetyczne_pod_siodlo_podkladka_podklad.html
Post » Wysłany: Pią Cze 29, 2007 9:09 Zobacz profil autora PW
jasmina » Pią Cze 29, 2007 10:05   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

jasmina

Pomocnik Luzaka

Pomocnik Luzaka
Pochwał: 1

futerko z amigo jest cienkie, i niefajne. Lepiej kupić naturalne lub też sztuczne- ale grube a nie taką wywloke:P No można tez uszyćUśmiechnięty

co do zelu czy foterka- ja chyba wybrałabym żel lub fotro naturalne- syntetyki nie są takie fajne i szybcij się zuzywają.
Post » Wysłany: Pią Cze 29, 2007 10:05 Zobacz profil autora PW Wyślij email Odwiedź stronę autora
-Roksio- » Pią Cze 29, 2007 10:24   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

Jeździec

Jeździec

A ten żel terapeutyczny to sie czymś różni od zwykłego?
Post » Wysłany: Pią Cze 29, 2007 10:24 Zobacz profil autora PW
koniarka1314 » Pią Cze 29, 2007 10:33   Idź do góry stronyPrzewiń do poprzedniego postaPrzewiń do następnego postaIdź do ostatniego posta na stronie

koniarka1314

Stajenny

Hej, a nie możnaby pod to futerko dać jeszcze ten żel? Ja nie wiem, pierwszy raz o żelu słyszę... Ale rzeczywiście baranie futra dobrze się sprawdzają. Ja na szczęście nie muszę ich używać Puszcza oko
Pozdrawiam!
So, keep on kicking, the bomb is ticking,
don´t stop, don´t be a runway, go to the fire.
Baby, are You tough-enough?
Post » Wysłany: Pią Cze 29, 2007 10:33 Zobacz profil autora PW
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Pokaż posty:  |   Skocz do:  

» Forum » Sprzęt jeździecki » futerko na siodlo